Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: ZAPISOVATEL/KA, České Budějovice

Pozice:
ZAPISOVATEL/KA
Zaměstnavatel:
Okresní soud v Českých Budějovicích
IČO:
00024627
Oblast (okres, kraj):
České Budějovice
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
21800
Popis práce:

Pracovní pozice vhodná pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
Náplň práce: kompletní zajištění vedení spisové dokumentace, veškeré administrativní úkony se zabezpečením přípravy a průběhu soudního řízení, práce s PC, plnění pokynů referentů a vedoucí oddělení.
Požadujeme: znalost gramatiky, počítačové znalosti (MS Office), zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Zam. výhody: 200 hodin dovolené, příspěvek na stravování, 5 dní indispozičního volna.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Mgr. Marie Adesina
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
117×